Гелікоптер з пацієнтом вперше на даху Інституту серця

17-09-17Вертолет на крыше ИС117-09-2017

Вертоліт Державної служби з надзвичайних ситуацій з важкохворою пацієнткою на борту вперше за 10 років приземлився на даху Інституту серця. 8-річна Поліна з Маріуполя потребувала негайного лікування. Зважаючи на невтішні прогнози місцевих лікарів, які попередили, що дитина може не пережити довгий переїзд до Києва, було прийняте рішення про транспортування за допомогою авіації.  Тож, як тільки стан дівчинки вдалося стабілізувати, вертоліт ДСНС України негайно вилетів з Маріуполя.

Борис Тодуров, директор Інституту серця особисто  зустрічав пацієнтку і підкреслив, що на вертолітний майданчик закладу вперше за десять років здійснена посадка авіаційної техніки з важкою пацієнткою на борту. Він щиро подякував екіпажу ДСНС за допомогу у транспортуванні дівчинки.

«Дуже багато часу витрачається на те, щоб перевезти до нашого Інституту важкохворих пацієнтів наземним транспортом. Завдяки можливості використовувати авіацію та завдяки тому, що є така техніка у нас в Україні — ми можемо врятувати безліч життів, для яких час має вирішальне значення», – зауважив Борис Тодуров

Наразі стан дівчинки  важкий і вона перебуває у комі. Прогнозувати, як складеться її доля поки що зарано

“Однак той факт, що за десять років вдалося змінити спосіб перевезення пацієнтів до Інституту серця у Києві за допомогою авіаційної техніки, дає можливість лікарям врятувати ще більшу кількісь життів”,- зазначила ДСНС.

17-09-17Вертолет на крыше ИС2 17-09-17Вертолет на крыше ИС3


© КМЦС, 2008-2014. Центр Серця - діагностика (коронарографія) і лікування (стенокардія, гіпертонія, протезування клапана, стентування коронарних артерій, шунтування судин серця).

Создание сайта студия