Благодійна акція «Від серця до серця» для дітей Тетієва Київської області

19 жовтня 2017 року «Благодійним фондом Руслана Голуба» на базі Тетіївської районної лікарні було проведено благодійну акцію «Від серця до серця» за участі фахівців Інституту серця -дитячого кардіохірурга, завідуючої відділення вроджених вад серця Ірини  Аксьонової та кардіолога, фахівця з УЗД, завідуючої дитячої поліклініки Інституту серця Олени Дудко .

Ірина Олександрівна та Олена Миколаївна  провели медичне обстеження дітей, які мають проблеми з серцем. Всього за день було обстежено 42 дитини, була виявлена одна дитина, яка потребує термінового оперативного втручання, інші потребують динамічного спостереження за станом серця. Маленьким пацієнтам були виписані рецепти та рекомендації.

Фахівці Інституту Серця та Голова правління фонду Людмила Голуб впевнені, що благодійна акція «Від серця до серця» буде проводитись і надалі.

Tetiev_1 Tetiev_2

 


© КМЦС, 2008-2014. Центр Серця - діагностика (коронарографія) і лікування (стенокардія, гіпертонія, протезування клапана, стентування коронарних артерій, шунтування судин серця).

Создание сайта студия