Відділення радіонуклідної діагностики
Кудин
Завідувач відділенням
+380 (44) 291 61 16

Валерій Юрійович Кундін

sait_logotip_orndВідділення радіонуклідної діагностики є структурним підрозділом КМКЛ «Київський міський центр серця». Основним завданням відділення є проведення висококваліфікованих радіонуклідних обстежень хворих із застосуванням радіофармпрепаратів (РФП). У відділенні здійснюються сцинтиграфічні дослідження на гамма-камері Infinia HawkeyeTM виробництва “General Electric” (США) та робочою станцією обробки діагностичної інформації «Xeleris». Крім стандартної сцинтиграфії Infinia HawkeyeTMдозволяє проводити складні дослідження з використанням двох методів променевої діагностики – радіонуклідного (однофотонна емісійна томографія – ОФЕКТ) та рентгенівського (рентгенівська ком’ютерна томографія – КТ) із суміщенням отриманих зображень, що дозволяє суттєво підвищити інформативність традиційної радіонуклідної діагностики, наблизити її до рівня світових стандартів. Технологія ОФЕКТ/КТ використовується в кардіології (поправка на послаблення гамма-квантів) та онкології (анатомічна локалізація ділянки підвищенного накопичення РФП). sait_rnd_apparatКількість, розташування та загальна площа приміщень у відділенні відповідає нормам, що загальноприйняті в Європі. Це дозволяє персоналу відділення виконувати роботу у відповідності з усіма вимогами радіаційної безпеки, що суттєво підвищує якість обслуговування, а спеціально обладнані приміщення для пацієнтів роблять їх перебування у відділенні найбільш комфортним.

Дослідження, що виконуються у відділенні:

 • Міокардіосцинтиграфія з 99mTc-MIBI в томографічному режимі синхронізована з ЕКГ (ОФЕКТ) і з корекцією ослаблення сигналу (ОФЕКТ/КТ). (детальніше)
 • Непряма радіонуклідна ренангіографія з динамічною сцинтиграфією нирок з 99mTc-ДТПА (детальніше)
 • Реносцинтиграфія динамічна з 99mTc-ДТПА і 99mTc-МАГ3 для визначення фільтраційної, секреторної та екскреторної функцій (детальніше)
 • Реносцинтиграфія статична з 99mTc-ДМСА для визначення ділянок запалення або склерозу ниркової тканини (детальніше)
 • Непряма радіонуклідна цистографія з 99mTc-ДТПА або 99mTc-МАГ3 для визначення пасивних і активних міхурово-сечовідних рефлюксів (детальніше)
 • Остеосцинтиграфія статична, мультифазова, томографічна (ОФЕКТ, ОФЕКТ/КТ) (детальніше)
 • Тиреосцинтиграфія динамічна та статична.(детальніше)
 • Паратиреосцинтиграфія (виявлення та локалізація аденом паращитоподібних залоз) (детальніше)
 • Гепатосцинтиграфія динамічна та статична (детальніше)
 • Сцинтиграфія головного мозку в томографічному режимі (ОФЕКТ) (детальніше)
 • Сцинтиграфія легень перфузійна з 99mTc-МАА (детальніше)
 • Сцинтиграфія з туморотропними радіофармпрепаратами (99mTc-MIBI, 99mTc(V)-DMSA, 99mTc-Tectrotyd) в статичному та томографічному режимах (ОФЕКТ, ОФЕКТ/КТ) (детальніше)

© КМЦС, 2008-2014. Центр Серця - діагностика (коронарографія) і лікування (стенокардія, гіпертонія, протезування клапана, стентування коронарних артерій, шунтування судин серця).

Создание сайта студия