Фонд “Серце на долоні”

bez_imeni-1
www.serdze.org.ua

 

Дорогі друзі!

На сьогоднішній день Інститут серця, є провідною кардіохірургічною клінікою в Україні, єдиною в нашій країні, яка працює за Європейським стандартам. В Інституті Серця працюють професіонали, які успішно виконують складні операції, трансплантації серця і безліч інших унікальних кардіохірургічних втручань. Лікування вроджених вад серця у дітей давно стало одним із пріоритетних напрямків нашої клініки.

Проте, брак державного фінансування призводить до того, що ми не завжди можемо надати своєчасну допомогу дітям-сиротам і дітям із малозабезпечених сімей, особливо коли це пов’язано з придбанням дорогих витратних матеріалів. З метою надання допомоги таким дітям фахівці нашої клініки організували благодійний фонд «Серце на долоні».

Коли хворіють і помирають діти, з особливою гіркотою розумієш, що вмирає майбутнє народу і цілої країни. Звертаюся до вас не тільки як лікар, а й, насамперед, як людина. Не будьте байдужими, не залишайтеся осторонь!

 

З повагою,
Генеральний директор ДУ “Інститут серця МОЗ України,
головний кардіохірург МОЗ України,
член-кореспондент НАМН України,
доктор медичниx наук

професор Тодуров Б.М.


© КМЦС, 2008-2014. Центр Серця - діагностика (коронарографія) і лікування (стенокардія, гіпертонія, протезування клапана, стентування коронарних артерій, шунтування судин серця).

Создание сайта студия