Про клініку
Інститут серця
Щиросердна клініка для серцевих пацієнтів
переглянути відео

Ідея створення європейської кардіохірургічної клініки найвищого рівня була реалізована в Інституті серця 2007 року. Вперше в Україні в стінах однієї клініки зібралися експерти в галузі попередження захворювань та вад серця, діагностики, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації. Завдяки масштабній концентрації знань у галузі медицини в Інституті серця вже сьогодні стало можливим лікування вад серця у новонароджених, лікування стенокардії і гіпертонії, а також успішне проведення операцій (стентування коронарних артерій, шунтування серця, протезування клапана, мініінвазивна кардіохірургія і трансплантація серця).

Побудований та обладнаний за світовими стандартами Інститут серця є перлиною української медицини і предметом гордості киян!

Інститут серця спроектований на основі найсучасніших технічних та медичних рішень. Якісне обладнання дозволяє проводити повноцінну діагностику та лікувати найскладніші вади серця і судин шляхом коронарографії, сцинтиграфії та комп’ютерної томографії. Завдяки новітнім ультразвуковим апаратам за допомогою різних операцій (шунтування серця, протезування клапана) фахівці Інституту серця виліковують найскладніші хвороби – стенокардію, гіпертонію, вади серця. У п’яти сучасних операційних та чотирьох лабораторіях ангіографії в рік виконуються до 5000 складних операцій, кожна з яких дозволяє усунути вроджену або набуту ваду серця, виконати аортокоронарне шунтування серця та стентування коронарних артерій.

Яскравий та привітний – як ззовні, так і всередині. Перше враження, яке справляє Центр Серця – багато світла, багатство скла, відкритість, тепло і безпека.  Розташований далеко від великих і шумних вулиць, але при цьому має зручні паркування і транспортну розв’язку.

Інститут серця розташований в парковій зоні. Сосновий ліс, доріжки і лавочки, зелені газони з квітами є частиною терапії для пацієнтів. Крони соснового лісу створюють відчуття захищеності і гармонії з природою. Великий простір спокою і комфорту створено для якісного перебування в клініці.

В Інституті серця – комфортні палати з телефонами і телевізорами, інформаційні табло для пацієнтів і гостей. Є можливість завітати до дружнього кафе.

Вся технологічна та медична ідеологія Інститут серця підпорядкована одній меті – подарувати нашим пацієнтам якісно нове життя!

© КМЦС, 2008-2014. Центр Серця - діагностика (коронарографія) і лікування (стенокардія, гіпертонія, протезування клапана, стентування коронарних артерій, шунтування судин серця).

Создание сайта студия